Районний методичний кабінет 
сектору освіти Борзнянської РДА

Меню сайту
Міні-чат
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 406
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Матеріали конкурсу знаходяться в папці "Форум".

http://metodborz.at.ua/forum/76

Інформація

про організацію конкурсу на зайняття вакантних посад педагогічних працівників (практичний психолог, вчитель-логопед, вчитель-дефектолог, вчитель лікувальної фізкультури) комунальної установи «Борзнянський інклюзивно-ресурсний центр» Борзнянської районної ради Чернігівської області.

 

Особа, яка бере участь у конкурсі на зайняття вакантних посад педагогічних працівників (практичний психолог, вчитель-логопед, вчитель-дефектолог, вчитель лікувальної фізкультури)* комунальної установи «Борзнянський інклюзивно-ресурсний центр» Борзнянської районної ради Чернігівської області, упродовж 15 календарних днів з дня оголошення конкурсу подає такі документи:

- заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних";

- автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

- копія документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту;

- мотиваційний лист довільної форми.

Зазначені документи надсилаються на поштову та електронну адреси відділу освіти Борзнянської РДА (16400, м. Борзна, вул. П.Куліша, 104; victoriya1@ukrpost.ua).

Вищевказаний перелік документів є вичерпним. Особа може надати інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості.

Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

Упродовж трьох робочих днів після закінчення строку подання документів для участі в конкурсі відділ освіти оприлюднює подані документи на сайті районного методичного кабінету (http://metodborz.at.ua/) відповідно до Закону України "Про захист персональних даних".

Усі зацікавлені особи протягом трьох днів з дня оприлюднення відомостей про кандидатів можуть подавати пропозиції та зауваження щодо кандидатур на електронну пошту відділу освіти, які передаються конкурсній комісії.

Під час проведення конкурсу обробка персональних даних учасників здійснюється відповідно до Закону України "Про захист персональних даних".

* Навантаження педагогічних працівників Борзнянського ІРЦ:

практичний психолог – 0,5 ставки, вчитель-логопед – 0,5 ставки, вчитель-дефектолог – 0,5 ставки, вчитель лікувальної фізкультури – 0,5 ставки.

 

Матеріали переможців конкурсу на зайняття вакантних посад педагогічних працівників (практичний психолог, учитель-логопед, учитель-дефектолог) комунальної установи "Борзнянський інклюзивно-ресурсний центр" Борзнянської районної ради Чернігівської області знаходяться в папці "Каталог файлів"

http://metodborz.ua/load/

 

ОГОЛОШЕННЯ

 

Сектор освіти Борзнянської РДА оголошує конкурс на зайняття вакантної посади вчителя-реабілітолога комунальної установи «Борзнянський інклюзивно-ресурсний центр» Борзнянської районної ради Чернігівської області.

 

Особа, яка бере участь у конкурсі на зайняття вакантної посади вчителя-реабілітолога комунальної установи «Борзнянський інклюзивно-ресурсний центр» Борзнянської районної ради Чернігівської області, упродовж

15 календарних днів з дня оголошення конкурсу подає на поштову та електронну адреси сектору освіти Борзнянської РДА (м.Борзна, вул. П.Куліша, 104; victoriya1@ukrpost.ua) такі документи:

- заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- автобіографію, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

- копію документа, що посвідчує особу;

- копії документів про вищу освіту;

- мотиваційний лист довільної форми.

 Вищевказаний перелік документів є вичерпним. Особа може надати інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості.

 Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Червень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Архів записів
Друзі сайту
  • uCoz Community
  • uCoz Manual
  • Video Tutorials
  • Official Template Store
  • Best uCoz Websites

  • Copyright MyCorp © 2021